Yardım mı lazım ? Hemen arayın 0212 255 08 06

Yaka Kartı Nereden Alınır?

Yaka kartı hemen hemen her işletmenin takması gereken iş yeri zorunlu aksesuarıdır. İster ufak isterseniz büyük bir işletme olun yaka kartı yaptırmak rakiplerinizden sizi bir adım öne taşır.

Genellikle yaka kartı takan çalışanlar yaka kartlarını evde unutabiliyor. Veya yaka kartını kaybetmiş olabiliyor. 

Böyle bir durumu yaşamak hiç bir çalışan ve firma sahibi istemz. Düşünsenize bir resturantta 10 garson isimlik takıyor ama bir tek sizde yok. Bu durum hem müşteriye hem de müdürünüzün gözüne hemen çarpar.

Acil olarak yaka kartı almak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda yaka kartlarında hazır satılanlar bulunur. Onlardan alabilirsiniz.

Baskılı yaka isimliği takıyorsanız biraz işiniz zor olabilir. Çünkü yaka kartını hazırlamak çok kolay değildir. Özellikle 1 veya 2 tane siparişleriniz hemen hazırlanamayabilir. O anki üretici firmanın elinde iş varsa sizin siparişinizi de birlikte basar. Tek bir baskı için makinasını ve zamanını harcamak istemeyebilir.

Yaka kartı almak için büyük copycenter lara veya bizim gibi direk üretici firmalara bakabilirsiniz. 

metalyakakarti.com olarak firmamız bütün yaka isimliklerini kendi üretmektedir. 

İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Muğla, Gebze, Kocaeli, Kadıköy, Mecidiyeköy, Karaköy gibi semtlere kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Yaka kartı almak için bizlere sitemizdeki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Her zaman en iyi kaliteyi en iyi fiyattan siz müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.

Yaka kartı nasıl yapılır merak ediyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.